LNU2W472MSEGBB
MFR.Part #
LNU2W472MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619431
Package
Bolt,D63.5xL168mm
Description
-40℃~+105℃ 168mm 25.9A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL168mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS