LNU2W332MSEGBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNU2W332MSEGBB
JLCPCB Part #
C3812614
Package
Bolt,D63.5xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 123mm 15A@120Hz 28.6mm 3300uF 450V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS