LNU2H681MTEF
MFR.Part #
LNU2H681MTEF
JLCPCB Part #
C1616559
Package
Bolt,D51xL78mm
Description
-40℃~+105℃ 22mm 5.6A@10kHz 5000hrs@105℃ 500V 51mm 680uF 78mm ±20% 螺栓,D51xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS