LNU2H222MSEH
MFR.Part #
LNU2H222MSEH
JLCPCB Part #
C3812755
Package
Bolt,D76.2xL95mm
Description
-40℃~+105℃ 2200uF 31.8mm 5000hrs@105℃ 500V 76.2mm 8.5A@120Hz 95mm ±20% 螺栓,D76.2xL95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS