LNU2H222MSEGBN
MFR.Part #
LNU2H222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617102
Package
Bolt,D63.5xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 123mm 2200uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 500V 63.5mm 8.5A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS