LNU2H182MTEG
MFR.Part #
LNU2H182MTEG
JLCPCB Part #
C3812448
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 1800uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 500V 63.5mm 7.4A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS