LNU2H122MSEGBN
MFR.Part #
LNU2H122MSEGBN
JLCPCB Part #
C1616574
Package
Bolt,D63.5xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 28.6mm 5.7A@120Hz 5000hrs@105℃ 500V 63.5mm 83mm ±20% 螺栓,D63.5xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS