LNU2H122MSEFBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNU2H122MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615799
Package
Bolt,D51xL118mm
Description
-40℃~+105℃ 118mm 1200uF 22mm 5000hrs@105℃ 500V 51mm 7.98A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS