LNT2W682MSEJBB
MFR.Part #
LNT2W682MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619333
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 173mm 28.3A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@105℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS