LNT2W562MSEJBB
MFR.Part #
LNT2W562MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618485
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 31.8mm 33.74A@10kHz 450V 5000hrs@105℃ 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS