LNT2W472MSEHBN
MFR.Part #
LNT2W472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1646351
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 30.38A@10kHz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS