LNT2W472MSEHBB
MFR.Part #
LNT2W472MSEHBB
JLCPCB Part #
C3815503
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 21.7A@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS