LNT2V822MSEJBB
MFR.Part #
LNT2V822MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619140
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 29.3A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@105℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS