LNT2V822MSEJ
MFR.Part #
LNT2V822MSEJ
JLCPCB Part #
C1668080
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 31.8mm 350V 41.02A@10kHz 5000hrs@105℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS