LNT2V472MSEGBN
MFR.Part #
LNT2V472MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618031
Package
Bolt,D63.5xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 27.72A@10kHz 28.6mm 350V 4700uF 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS