LNT2V392MSEGBB
MFR.Part #
LNT2V392MSEGBB
JLCPCB Part #
C1617972
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 133mm 23.52A@10kHz 28.6mm 350V 3900uF 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS