LNT2V222MSEF
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2V222MSEF
JLCPCB Part #
C1590157
Package
Bolt,D51xL123mm
Description
-25℃~+105℃ 123mm 15.4A@10kHz 2200uF 22mm 350V 5000hrs@105℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS