LNT2H332MSEGBN
MFR.Part #
LNT2H332MSEGBN
JLCPCB Part #
C1646417
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 173mm 18.06A@10kHz 2000hrs@105℃ 28.6mm 3300uF 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS