LNT2H332MSEGBB
MFR.Part #
LNT2H332MSEGBB
JLCPCB Part #
C3815521
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 12.9A@120Hz 173mm 2000hrs@105℃ 28.6mm 3300uF 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS