LNT2H272MSEHBN
MFR.Part #
LNT2H272MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618015
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 133mm 15.4A@10kHz 2000hrs@105℃ 2700uF 31.8mm 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS