LNT2H272MSEG
MFR.Part #
LNT2H272MSEG
JLCPCB Part #
C3816143
Package
Bolt,D63.5xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 11A@120Hz 153mm 2000hrs@105℃ 2700uF 28.6mm 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS