LNT2H222MSEGBB
MFR.Part #
LNT2H222MSEGBB
JLCPCB Part #
C1618802
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 13.02A@10kHz 133mm 2000hrs@105℃ 2200uF 28.6mm 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS