LNT2H102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2H102MSEFBN
JLCPCB Part #
C1633248
Package
Bolt,D51xL123mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 123mm 2000hrs@105℃ 22mm 5.5A@120Hz 500V 51mm ±20% 螺栓,D51xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS