LNT2G562MSEHBB
MFR.Part #
LNT2G562MSEHBB
JLCPCB Part #
C3812928
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 23.7A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@105℃ 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS