LNT2G222MSEGBN
MFR.Part #
LNT2G222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617785
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 11.5A@120Hz 2200uF 28.6mm 400V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS