LNT2E681MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2E681MSE
JLCPCB Part #
C1585923
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@10kHz 12.7mm 2000hrs@105℃ 250V 35mm 680uF 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS