LNT2E223MSEN
MFR.Part #
LNT2E223MSEN
JLCPCB Part #
C1619376
Package
Bolt,D90xL223mm
Description
-25℃~+105℃ 18.48A@10kHz 2000hrs@105℃ 22000uF 223mm 250V 31.8mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL223mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS