LNT2E103MSE
MFR.Part #
LNT2E103MSE
JLCPCB Part #
C1590993
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 143mm 2000hrs@105℃ 250V 31.8mm 9.6A@120Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS