LNT2E102MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2E102MSE
JLCPCB Part #
C1663771
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 1000uF 103mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 250V 35mm ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS