LNT2D223MSE
MFR.Part #
LNT2D223MSE
JLCPCB Part #
C1498254
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+105℃ 143mm 18.12A@10kHz 2000hrs@105℃ 200V 22000uF 31.8mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS