LNT2C473MSEN
MFR.Part #
LNT2C473MSEN
JLCPCB Part #
C1619038
Package
Bolt,D90xL223mm
Description
-25℃~+105℃ 160V 20.64A@10kHz 2000hrs@105℃ 223mm 31.8mm 47000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL223mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS