LNT2C472MSEN
MFR.Part #
LNT2C472MSEN
JLCPCB Part #
C1614512
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 4.5A@120Hz 4700uF 51mm ±20% 螺栓,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS