LNT2C333MSEB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2C333MSEB
JLCPCB Part #
C1617943
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+105℃ 143mm 16.08A@10kHz 160V 2000hrs@105℃ 31.8mm 33000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS