LNT1V333MSEN
MFR.Part #
LNT1V333MSEN
JLCPCB Part #
C1614714
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22mm 33000uF 35V 51mm 7.4A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS