LNT1K473MSE
MFR.Part #
LNT1K473MSE
JLCPCB Part #
C1498262
Package
Bolt,D76.2xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 123mm 15.41A@10kHz 2000hrs@105℃ 31.8mm 47000uF 76.2mm 80V ±20% 螺栓,D76.2xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS