LNT1K472MSE
MFR.Part #
LNT1K472MSE
JLCPCB Part #
C1589880
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 35mm 4.025A@10kHz 4700uF 80V 83mm ±20% Bolt,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS