LNT1K223MSM
MFR.Part #
LNT1K223MSM
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 22000uF 63.5mm 80V 9.66A@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS