LNT1J683MSEB
MFR.Part #
LNT1J683MSEB
JLCPCB Part #
C1631454
Package
Bolt,D76.2xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 123mm 20.25A@10kHz 2000hrs@105℃ 31.8mm 63V 68000uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS