LNT1J473MSE
MFR.Part #
LNT1J473MSE
JLCPCB Part #
C1590892
Package
Bolt,D63.5xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 12.88A@10kHz 123mm 2000hrs@105℃ 28.6mm 47000uF 63.5mm 63V ±20% 螺栓,D63.5xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS