LNT1J103MSE
MFR.Part #
LNT1J103MSE
JLCPCB Part #
C1663750
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 103mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 35mm 5.75A@10kHz 63V ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS