LNT1H333MSEN
MFR.Part #
LNT1H333MSEN
JLCPCB Part #
C1648054
Package
Bolt,D51xL123mm
Description
-40℃~+105℃ 123mm 12A@10kHz 2000hrs@105℃ 22mm 33000uF 50V 51mm ±20% 螺栓,D51xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS