LNT1H153MSEN
MFR.Part #
LNT1H153MSEN
JLCPCB Part #
C1619253
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 12.7mm 15000uF 2000hrs@105℃ 35mm 50V 8.25A@10kHz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS