LNT1E333MSEN
MFR.Part #
LNT1E333MSEN
JLCPCB Part #
C1616217
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 25V 33000uF 35mm 9.3A@10kHz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS