LNT1C683MSEB
MFR.Part #
LNT1C683MSEB
JLCPCB Part #
C5663885
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 22mm 51mm 68000uF 7.1A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS