LNT1A683MSEB
MFR.Part #
LNT1A683MSEB
JLCPCB Part #
C1619959
Package
Bolt,D30xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 6.8A@120Hz 68000uF 83mm ±20% 螺栓,D30xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS