LNT1A473MSE
MFR.Part #
LNT1A473MSE
JLCPCB Part #
C5782477
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 10V 12.7mm 35mm 47000uF 6.2A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS