LNR2E472MSEN
MFR.Part #
LNR2E472MSEN
JLCPCB Part #
C1616427
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 250V 28.6mm 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm 8.76A@10kHz ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS