LNR2E223MSEB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR2E223MSEB
JLCPCB Part #
C1618691
Package
Bolt,D30xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 17.9A@120Hz 173mm 22000uF 250V 30mm 31.8mm 5000hrs@85℃ ±20% 螺栓,D30xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS