LNR2D682MSE
MFR.Part #
LNR2D682MSE
JLCPCB Part #
C1590282
Package
Bolt,D51xL143mm
Description
-25℃~+85℃ 143mm 200V 22mm 5000hrs@85℃ 51mm 6800uF 8.76A@10kHz ±20% Bolt,D51xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS