LNR2D332MSE
MFR.Part #
LNR2D332MSE
JLCPCB Part #
C1580611
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 200V 22mm 3300uF 5.76A@10kHz 5000hrs@85℃ 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS